Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın ayrıcalıklı teminat paket seçenekleriyle SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

  Sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle…
  Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın 3 farklı paket seçeneği ve ek teminatlar ile tedavi masraflarınızı güvence altına alın.

  Dilerseniz sağlık sigortanıza check-up ve tehlikeli hastalıklar teminatları da ekleyebilir, sigortanızın kapsamını ihtiyacınız ölçüsünde genişletebilirsiniz.

  Check-up: Belirli aralıklarla sağlık durumunuzu kontrol ederek sağlığınızı korumak için Check-up teminatımızı seçin. Poliçesinde check-up teminatı bulunan sigortalılarımızın tetkik* giderleri %100 oranında karşılanmaktadır.
  * Dahil olan tetkikler: Dahiliye muayene, tüm batın usg, ekg, akciğer pa, total kolesterol, hdl, ldl, kan sayımı, glukoz, tam idrar tahlili giderleri
  Bu teminatımız şirketimizin check-up için anlaşma yaptığı kurumlarda geçerlidir. Anlaşmalı kurumlarımız için tıklayın.

  Diş Teminatı: Poliçede yer alan diş teminatı ile sigortalılarımızın tetkiklere* ait giderleri yılda bir kez %100 oranında karşılanır.
  * Kapsamdaki tetkikler: Diş Hekimi Muayenesi, diş röntgen filmi, diş taşı temizliği (alt+üst çene) , teşhis ve tedavi planlaması, oral hijyen eğitimi, vitalite kontrolü.
  Bu teminat şirketimizin anlaşma yaptığı kurumlarda geçerlidir.

  Tehlikeli Hastalıklar Teminatı: Tehlikeli hastalıklarda ortaya çıkan yüksek sağlık giderleri karşısında, tehşisi konulan, semptomların ve/veya tedavinin teşhisi anında toplu para güvencesi sunarak sizin ve ailenize maddi destek sağlıyor.
  * Tehlikeli hastalık kapsamı: Miyokard Enfarktüsü(kalp krizi), Hastalık Sonucu İnme, Koroner Damar Sonucu Yapılan Açık Kalp Ameliyatı, Kanser, Böbrek Yetmezlği, Önemli Organ Nakli Ameliyatı, Körlük, Multipl Skleroz, Kol veya Bacak Kaybı.

  Bekleme Süresi

  Yatarak tetkik/tedavi giderleri ile tüm fizik tedavi giderleri, endoskopik işlemler rahatsızlığın ani veya kaza sonucu olarak ortaya çıkmasına bakılmaksızın, sigorta başlangıç tarihinden itibaren paket seçimine göre süre gelecek 3 ay süre ile kapsam dışındadır.

  1- Her türlü kanser,
  2- Kalp ve koroner hastalıklar,
  3- Kronik böbrek hastalıkları ve diyaliz, üriner sistemle ilgili taş hastalıkları, prostat hastalıkları, varikosel,
  4- Her türlü vertebral disk hastalığı (intervertebral disk fıtığı, servikal disk fıtığı vb.), eklem ve bağ dokusu hastalıkları (menisküs, kodromalazi, bağ dokusu yırtılması vb.), humerus ameliyatı (alışılmış omuz kopması, rotator manşeti yırtılması, sıkışma sendromu vb.), spinal cerrahi ve artoskopik cerrahi uygulamaları,
  5- Her türlü iç organ herniasyonu (kasık fıtığı, göbek fıtığı, gastrosel vb.),
  6- Rahim ve yumurtalık hastalıkları, miyom, meme hastalıkları, endometriozis, sistosel, rektosel ve prolaps uteri (uterus prolapsusu), varikozite (özofagus variklikleri dahil), hidrosel, spermatosel,
  7- Organ arızaları, organ nakli,
  8- Göz hastalıkları (katarak, glokom vb.),
  9- Tiroid hastalıkları, tonsillit, adenoid, sinüzit, orta kulak ameliyatı,
  10- Mide, beslenme kanalı, bağırsak hastalıkları (anorektal hastalıklar dahil), pilonidal sinüzit,
  11- Karaciğer hastalıkları, biliyer inceliğin hastalıkları.